U14 Ligi:Karabulutspor 2-5 Sotesspor

U14 Ligi:Karabulutspor 2-5 Sotesspor

Manisa U-14 Ligi C-Grubunda üçüncü hafta tek maç oynandı. Akhisar Yıldırımspor’un bay olduğu, Somaspor-Gördes Belediyespor maçı ise Gördes Belediyespor’un ligden çekilmesi sonucu tek maç Karabulutspor ile Soma Sotesspor arasında oynandı.

Akhisar Kovalık sahasında saat 15:00’de oynanan müsabakada temsilcimiz Soma Sotesspor, Karabulutspor’u 5-2 mağlup etti.. Recep Duran önderliğindeki mavi-beyazlı Sotesspor’u galibiyete taşıyan golleri: Gökhan Gümüş (3), Efe Öztürk ve Sami Kara attı.

Karabulutspor galibiyeti ile üç puanı hanesine yazdıran Sotesspor, dördüncü haftayı Bay geçecek. Karabulutspor ise ligden çekilen Gördes Belediyespor maçından hükmen galip gelecek.

Bağlantılı Haberler:

Somaspor U14, Güner Hoca İle İvme Kazandı
U14 Ligi: Soma Sotesspor 0-2 Somaspor
Ahmetcan ve Halil Hayran Bıraktı
U14 Ligi Somaspor 4-0 Karabulutspor

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN