U14 Ligi: Somaspor Galip, Sotes ve Elmas Mağlup
![U14 Ligi: Somaspor Galip, Sotes ve Elmas Mağlup](https://www.somadaspor.com/wp-content/uploads/U14-Ligi-Soma-Sotesspor-2-6-Akhisar-Yildirimspor.jpg)
Manisa U14 Liginde mücadele eden temsilcilerimiz Somaspor ve Karaelmasspor maçlarını deplasmanda oynarken, Sotesspor evinde Akhisar Yıldırımspor’u konuk etti.
Soma Sotesspor 8.dakikada öne geçtiği maçta Akhisar Yıldırımspor’a 6-2 mağlup oldu
C-grubunda mücadele eden temsilcimiz Soma Sotesspor, Akhisar temsilcisi Yıldırımspor ile Linyit Stadı’nda karşı karşıya geldi. Recep Duran yönetimindeki Soma Sotesspor, Hakem Yunus Erol’un yönetim gösterdiği maçta Akhisar Yıldırımspor’a 6-2 mağlup oldu. Akhisar Yıldırımspor’a 3 puan kazandıran golleri: 31′ 48′ ve 70.dakikalarda H. Arda Kalem, 20.dakikada Eren Eriş ve 65.dakikada Burak Verili attı. Sotesspor’un gollerini ise 8 ve 55.dakikalarda Efe Emre Öztürk kaydetti.
Somaspor 6 attı
Bu grupta oynanan diğer müsabakada Somaspor U14 takımı, Akhisar Kovalık sahasında karşılaştığı Karabulutspor’u 6-0 mağlup etti.
Elmas deplasmandan boş döndü.
A-Grubunda mücadele eden Karaelmasspor ise deplasmanda Kovalık sahasında oynanan maçta Hamidiye D.6 Eylülspor’a 3-1 mağlup oldu. Bu grupta oynanan bir diğer maçta Kırkağaç Acar İdmanyurdu, Gölmarmaraspor’u 2-0 mağlup etti.
Sotesspor 2-6 Akhisar Yıldırımspor
STAD: Soma / Linyit
HAKEM:Yunus Erol
SOTESSPOR:Yiğit-Sami-Alperen-Emirhan-Ali-Aziz-E.Çakmak-Efe-Gökhan-Enes
YEDEKLER: Doğukan, Şerif, Taha, Ertuğrul, Yusuf
TEKNİK SORUMLU: Recep Duran
A.YILDIRIM:Levent-H.Ortaç-Necati-Enes-Hüseyin-Fatih-Burak-Arda-H.Arda-Mehmet-H.Hüseyin
YEDEKLER:Eray, Umut, Eren, Ali, Oğulcan, Kaan, Emirhan
TEKNİK SORUMLU:Bülent Açıkgöz
GOLLER:dk.31′ 48′ 70 H.Arda Kalem, dk.20 Eren Eriş, dk.65 Burak Verili (A.Yıldırım), dk.8 ve 55 E.Emre Öztürk (Sotesspor)