U-19’larda Turgutalp Gençlikspor ve Gölmarmaraspor Galip..

U-19’larda Turgutalp Gençlikspor ve Gölmarmaraspor Galip..

Manisa 2.Amatör U-19 maçları merkez ve ilçelerde dün (Cuma) oynanan 14 karşılaşma ile başladı.

TURGUTALP GENÇLİKSPOR HÜKMEN!

Gölmarmaraspor, Gördesspor ve Hamidiyespor ile birlikte C-grubunda mücadele eden Turgutalp Gençlikspor, ilk hafta maçını Akhisar deplasmanında Hamidiyespor ile oynayacaktı..

Turgutalp Gençlikspor, Hamidiye takımı lisansları yetişmediği için sahaya çıkmadı ve karşılaşmadan 3-0 hükmen galip ayrıldı.GÖLMARMARASPOR FARKLI GALİP
Gruptaki bir diğer maçta sezona şampiyonluk parolası ile giren Gölmarmaraspor, evinde konuk ettiği Gördesspor’u  8-0 mağlup etti.

1.HAFTA TOFLU SONUÇLAR:

Gölmarmaraspor 8-0 Gördesspor
Hamidiyespor 0-3 Turgutalp Gençlikspor (hükmen)

1.HAFTA PUAN DURUMU:

2.HAFTA MAÇLARI:

Turgutalp Gençlikspor-Gölmarmara 21 Mayıs Pazartesi Saat 17:00
Gördesspor-Hamidiyespor 21 Mayıs Pazartesi Saat 17:00

Turgutalp Gençlikspor haberleri için buraya tıklayınız!.
Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN