U-11 Play-Off:Zaferspor ”Tamam” Gölmarmarspor ”Devam” Dedi.

U-11 Play-Off:Zaferspor ”Tamam” Gölmarmarspor ”Devam” Dedi.

Otuz iki takımın altı grupta mücadele ettiği Manisa U-11 liginde, gruplarında ilk iki sırayı paylaşan on iki takımın mücadele ettiği eleme maçları başladı.

F-grubunda Gölmarmaraspor ile ilk iki sırada yer alan ve eleme maçları oynamaya hak kazanan Soma Zaferspor, C-grubunda eleme maçları oynamaya hak kazanan Turgutlu Gençorduspor ile karşılaştı.

ZAFERSPOR 1-2 T.GENÇORDUSPOR

Manisa 8 Eylül Sipil Sahasında oynanan ve Alper Kara’nın düdük çaldığı karşılaşmayı 2-1 kazanan Turgutlu Gençorduspor çeyrek finale yükseldi.

GÖLMARMARASPOR SERİYİ SÜRDÜRDÜ
F-Grubunda oynadığı tüm maçları farklı kazanarak eleme maçlarına gelen Gölmarmarspor U-11 takımı, galibiyet serisini Alaybey takımını Ekin (2), Sarp (2) ve Alihan (3) attığı gollerle 7-0 kazanarak sürdürdü ve çeyrek finalde Murat Germen takımıyla eşleşti.


 

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN