Turnuvada 4.Hafta 15 Golle Geride Kaldı

Turnuvada 4.Hafta 15 Golle Geride Kaldı

Kaymakamlık Futbol Turnuvasında 4.haftanın son maçları D-grubunda İmbat Egespor-Mühendisler Odası ve Devlet Hastanesi-Soma Bld. arasında oynandı.

Teiaş Eğitim Sahasında oynanan karşılaşmalarda; Devlet Hastanesi Soma Belediyesini 6-1, İmbat Egespor da Mühendisler Odasını 8-0 mağlup etti.

Her iki karşılaşamaya ait görseller ”SOMADASPOR” Facebook sayfamıza yüklenmiştir.. Ayrıca; 4.hafta puan durumu, gol krallığı ve küçük detaylar yarın (Pazar) yayınlanacaktır..

Devlet Hastanesi 6-1 Soma Belediye

SAHA:Teiaş
HAKEM:Sefa Sabancı
DEVLET HASTANESİ:Şenol-Harun-A.Kazak-Kerim-Sefa-Emrah-Birol-Emin-A.Kanya
YEDEKLER:Nurullah, Tamer, Hasan, Kenan, Gökhan, İsmail, Sait
TEKNİK SORUMLU:Muzaffer Okyay

SOMA BELEDİYE:Sedat-Mustafa-Oğuz-Selim-Erol-Veli-Yücel-Özgür-Durmuş
YEDEKLER:Kamil, Haydar, Emre, Hüseyin, Necati, Semih, Bülent
TEKNİK SORUMLU:Remzi Paşalı
KIRMIZI KART:Selim Gün (Soma Bld)
GOLLER: Birol Alınaçık (3), E.Kadir Yılmaz (2), Emin Kabak (Devlet Hastanesi), Durmuş Ateş (Soma Bld)

Sevik,”Eski günlerimizi hatırlatan bir oyun oynadık”

Devlet Hastanesinin başarılı kalecisi Şenol Sevik, 6-1’lik galibiyetin ardından, zor gibi görünen maçı  eski günlerini hatırlatan bir oyun sonrasında alınan galibiyet ile çok anlamlı olduğunu söyledi. Sevik, ”Bugün Belediye ile bizim için zorluk derecesi yüksek çok kritik bir maça çıktık. Maça iyi başlayan, sahada ne yaptığını bilen ve eski günlerimizi hatırlatan bir oyun ile sahadan istediğimiz sonuç ile ayrılarak grubu hedeflediğimiz noktada bitirdik. Sahada mücadele eden bütün arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Soma Belediyesine de bundan sonraki maçlarında başarılar diliyorum.”dedi.

İmbat Ege 8-0 Mühendisler Odası

SAHA:Teiaş
HAKEM:Ö.Oğuz Kavas
İMBAT EGESPOR:Aslan-Kağan-Tuna-Emin-Mustafa-Özkan-Çağlar-Cura-Muzaffer
YEDEKLER:Deniz, Osman, Erhan
TEKNİK SORUMLU:Caner Şen

MÜHENDİSLER ODASI:Gökhan-Celal-Kaşif-Mahmut-Emre-Mert-Sinan-Onur-Berkay
YEDEKLER:Çetin, Mehmet, O.Çine, Serhat
TEKNİK SORUMLU:Çetin Akpınar
KIRMIZI KART:Yok
GOLLER:Muzaffer Gök (3), Ahmet Cura (2), Özkan Öztürk, Çağlar Varoğlu, Erhan Güleç  (İmbat Egespor)Caner Şen, ”Hedefe giden yolda önemli eşiği geçtik”

Grubunda oynadığı beş maçı da farklı skorlarla kazanarak D-grubunu yenilgisiz lider tamamlayan İmbat Egespor’da Teknik Sorumlu Caner Şen, belirledikleri hedefe gidecek yolda ilk aşamayı başarılı ile geçtikleri söyledi.  Şen, “Grupta gösterdiğimiz başarıyı eleme maçlarında da göstermek için elimizden gelen her türlü mücadeleyi sergileyeceğiz. Camiamızın ve bizi sevenlerin beklentilerini biliyoruz ve buna göre hareket edeceğiz. Bugünkü Mühendisler Odası maçında üstün performans sergileyen takımımı yürekten kutluyorum” dedi.

Grupta puan durumu ve kalan maçlar:D GRUBU PUAN DURUMU

7 Haziran Salı 18:30 Soma Bld-Mühendisler Odası Linyit
8 Haziran Çarş. 17:00 Mevlana Özel Eğitim-Soma Bld Teiaş

 

6 Haziran P.tesi Maç Programı

Saat 17:00 Polis Gücü-Ticaret Odası Teiaş
Saat 18:30 Yeni Anadolu-Eli ( 1 ) Teiaş

Tüm turnuva yazıları için  buraya tıklayınız!..

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN