Turgutalpspor’dan Beklenmedik Mağlubiyet!

Turgutalpspor’dan Beklenmedik Mağlubiyet!

Gölmarmaraspor deplasmanına mutlak galibiyet için giden Turgutalpspor, rakibine 2-1 mağlup oldu, zirve yarışında büyük yara aldı.

Ligin ilk üç haftasında sergilenen oyun ve alınan sonuçların yanı sıra oynadığı dört karşılaşmada 3 puanı bulunan Gölmarmaraspor maçında Turgutalpspor’u kesin favori görüyordum.

Bu maçtan alınacak galibiyetle hafta sonu sahasında oynayacağı Akhisar 1922 Spor maçı öncesi büyük moral kazanacaktı Ancak futbol böyle bir şey işte.. Temaşa spor olan futbolun nasıl bir oyun olduğunu, evdeki hesapların bazen çarşıya uymadığını da görmüş olduk

Sonuç olarak ortada kaybedilmiş bir 3 puan var ama bu hafta Cumartesi veya Pazar günü Akhisar 1922 Spor karşısında alınacak bir 3 puan, Pomaklarda moralleri tekrar yükseltecek ve zirve yarışının içine sokacaktır. Sporcu kardeşlerimizin, maç sonu tıpkı önceki maçlarda olduğu bu görüntüyü vereceklerine can-ı gönülden inanıyorum.

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN