Turgutalp ve Elmas Yaz Liginde

Turgutalp ve Elmas Yaz Liginde

Temsilcilerimiz Turgutalp Gençlikspor ve 301 Soma Karaelmasspor Akhisar Yaz Grubunda mücadele edecek.

2022-2023 Manisa 1.Amatör Lig Hüseyin Gazi Kılınç Sezonunda mücadele edecek olan Turgutalp Gençlikspor ve 301 Soma Karaelmasspor, tıpkı geçen sezon olduğu gibi bu sezonda ”Akhisar Grubu Yaz Ligi”nde var olma mücadelesi verecek.

İlk maçlarını deplasmanda oynanacaklar.

Mart ayında başlaması planlanan ligde Karabulut, Akhisargücü, Hamidiyespor, Medar GB, Gölmarmara,Sazobaspor Süleymanlıspor ve Selçiklispor ile grupta zirve yarışı mücadelesi verecek olan takımlarımızdan Karaelmasspor ilk hafta Gölmarmaraspor deplasmanına giderken, Turgutalp Gençlikspor’da Sazoba deplasmanında puan mücadelesi verecek. İki takım arasında Yerel derbi niteliğini taşıyacak karşılaşma ise 6.hafta oynanacak.

1.Hafta Maçları Şöyle:

Karabulut-Akhisargücü
Hamidiyespor-Medar GB
Gölmarmara-301 Karaelmasspor
Süleymanlıspor-Selçiklispor
Sazobaspor-Turgutalp Gençlik

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN