Turgutalp Gençlikspor Kulübü İşi Sıkı Tutuyor..

Turgutalp Gençlikspor Kulübü İşi Sıkı Tutuyor..

Somaspor-Sotesspor-Zaferspor ve 301 Karaelmaspor’dan sonra Soma’nın 5. futbol kulübü olan “Turgutalp Gençlik Spor Kulübü” Mart ayında başlayacak olan 2.Amatör Küme yükselme maçlarına sıkı hazırlanıyor..

Yeşil-beyazlı renklere sahip olan Turgutalp Gençlikspor Kulübü, Teknik Sorumlu Ramazan Çapar nezaretinde Soma TFF Tesislerinde haftada yaptığı üç antrenmanla lige hazırlanıyor.

Ramazan Çapar, ”Önceliğimiz Fair-Play Olacaktır”

Takımın tecrübeli çalıştırıcısı Ramazan Çapar, hedeflerini; ilk yıllarında Turgutalp kökenli oyuncuların oluşturduğu kadrosuyla, göze hoş gelen futbolun yanı sıra Fair-Play ruhu ile hareket edip Turgutalp’in ismini hep olumlu düşüncelerle anılmasını sağlamak ve üst sıraları hedefleyip liglerde kalıcı olmak olarak belirledi.

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN