Torku’da Belirsizlik Sürüyor..

Torku’da Belirsizlik Sürüyor..

Turnuva tarihi başarılarla dolu Soma Termik’te turnuvanın başlamasına iki aydan az bir süre kalmasına rağmen her hangi bir hareketlilik yok!

SOMADASPOR

2016 Turnuva şampiyonu, 2017 turnuva üçüncüsü, 2018 turnuva dördüncüsü olarak büyük başarılara imza atan Soma Termik’te, bu sezon yönetimin sportif faaliyetlere duyarsız kalacağı konuşuluyor.
Bu bağlamda katılıp katılmayacakları da muallak ta.

Bütün bu olumsuzluklarla beraber takımın aldığı başarılara imza atan; Fatih Demirhan, Oğuz Akyüz, İsrafil Demir ve Osman Şengül takımdan ayrıldı.

Tüm turnuva haberleri için buraya tıklayınız!

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

1 YORUM

  1. Avatar
    Halil ibrahim bahadır

    bi belirsizlik yok aslinda hocam .. yonetim idari izinler ve sakatliklardan dolayi iş verimliligi azaldigini dusunerek . her turlu ricamixa ragmen cıkmama kararinda israrci

YORUM YAZIN