TFF 3.Lige Son İki Bilet

TFF 3.Lige Son İki Bilet

2018-2019 sezonu Spor Toto Bölgesel Amatör Lig Play-off 3. kademe maçları yarın (c.tesi) oynanıyor.
Ağrı 1970 SporAkşehirspor ve Bucak Belediye Oğuzhanspor1877 Alemdağspor arasında oynanacak 3. kademe maçlarında galip gelen takımlar TFF 3. Lig’e çıkmaya hak kazanacak.

SOMADASPOR

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de daha önce oynanan 1 ve 2. kademe play-off müsabakaları sonunda 7 takım; Somaspor, Derince Blediyespor, Modafen Spor,Kelkit Belediye Hürriyet Spor, 68 Aksaray Belediye Spor, Malatya Yeşilyurt Belediye Spor ve Yozgatspor 1959 FK, TFF 3.Lig’e çıkmaya hak kazanmıştı.Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN