Teiaş Tesislerinden Emirates Stadı’na

Teiaş Tesislerinden Emirates Stadı’na

Soma Kaymakamlık Futbol Turnuvasında bir çok maç yöneten Üst Klasman Yardımcı Hakemlerimizden İbrahim Çağlar Uyarcan, UEFA Avrupa Ligi maçında görev yapacak..

www.somadaspor.com

İngiltere’nin Arsenal ile Norveç’in Molde takımları arasında , İngiltere’nin Londra şehrindeki Emirates Stadyumu’nda saat 23.00’te başlayacak müsabakada Halil Umut Meler düdük çalacak. Meler’in  yardımcılıklarını İbrahim Çağlar Uyarcan ve Martin Margaritov yapacak. Müsabakanın dördüncü hakemi ise Bahattin Şimşek olacak.

Hakem hocalarımıza başarılar diliyoruz..İ-ÇAĞLAR UYARCAN-REAL MADRİD-JUVENTUSCevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN