Sotesspor Okçuluk, Gurur Kaynağımız Olmayı Sürdürdü

Sotesspor Okçuluk, Gurur Kaynağımız Olmayı Sürdürdü

Soma ve Manisa’yı Okçuluk Spor dalında başarıyla temsil eden Soma Sotesspor Gençlik Kulübü Geleneksel Türk Okçuluğu Takımı, Denizli’den 2 madalya ile döndü.

Denizli 5.Kazıkbeli Geleneksel Okçuluk Yarışmasında Soma Sotesspor Gençlik Kulübü Geleneksel Türk Okçuluğu Takımı olarak Takım 2.ciliği ve Büyük Erkekler kategorisinde Halil İbrahim İlhan 2.cilik, Mustafa Can Bircan 3.cü oldu30 – 40 ve 50 metre atışlarında Takım yarışması da eleme usülü oldu… Elemede birinciliği Denizli takımı alırken, Soma Sotesspor Gençlik Kulübü Geleneksel Türk Okçuluğu Takımı ikinci oldu.

Başarılarından dolayı Soma Sotesspor Gençlik Kulübü Geleneksel Türk Okçuluğu Takımını kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz..

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN