Somaspor’un Yol Haritası Belli Oldu..

Somaspor’un Yol Haritası Belli Oldu..

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig temsilcimiz Somaspor’un yeni sezon hazırlıkları kapsamında yapacağı kampların programı belli oldu.

BAL Bölgesel Amatör Lig’de 2017-2018 sezonunu 36 puanla 6.sırada tamamlayan Somaspor, yeni sezon hazırlıkları için 30 Temmuz 2018 Pazartesi günü TFF Soma Belediyesi Tesisleri’nde bir araya gelecek.

Teknik Direktör Mustafa Bahadır yönetimindeki Siyah-beyazlılar, Soma’daki hazırlık çalışmaların ardından 23 Ağustos Perşembe günü Afyon’a giderek sezon öncesi ilçe dışındaki kamp programının ilk etabını gerçekleştirecek.

Somaspor, Afyon’daki kamp çalışmalarını 2 Eylül Pazar günü oynayacağı özel maçın ardından tamamlayarak Soma’ya dönecek.

Soma’da gerçekleşecek olan ikinci hazırlık dönemi; muhtemelen Ağustos’un 22’sinde başlayacak lige hazırlık kapsamında gerçekleşecek..

MUSTAFA BAHADIR: ”ÇOK KALİTELİ KADRO KURDUK”
Teknik Direktör Mustafa Bahadır “Somaspor’a daha önce gönül bağı olduğum, çalıştığım ve yarım kalan işi tamamlamak için seve seve geldim. Takımımıza gerçekten çok kaliteli oyuncular kazandırdık. Yeni transferlerimizin takıma uyum sürecini 3 etaptan oluşan hazırlık programımızda yapacağımız çalışmalarla tamamlayacağız. Bireysel anlamda baktığımızda; çok önemli oyunculardan oluşan bir takım olabiliriz ancak bu oyuncuları takım halinde birlikte hareket eden, iç saha ya da dış saha ayrımı yapmadan kazanmaya endeksli bir takım haline getirmek zorundayız.. Bu bağlamda yapacağımız ön hazırlık çalışmalarımızdan sonra hedefimize şampiyonluk parolası ile gireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Sahada taraftarının pozitif desteğiyle beslenen takımımıza Taraftarımız, 12.adam olarak destek olsunlar. Yeni sezon Somaspor’umuza hayırlı olsun”dedi.
somadaspor.com

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN