Somaspor’un Test Sonuçları Belli Oldu

Somaspor’un Test Sonuçları Belli Oldu

Somaspor’da yönetici, teknik heyet, futbolcular ve kulüp çalışanlarına yapılan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testlerinin negatif çıktığı duyuruldu.

 

Konuyla ilgili kulüpten yapılan açıklama şöyle:

 

2020-21 Futbol sezonu misli com 3.Lig 14.hafta maçında deplasmanda Altındağspor ile oynayacağımız maç öncesinde teknik ekip, futbolcular, idari ve destek kadrolarında görev yapanlar için bu sabah (perş.) Covit-19 PCR testleri sonuçlanmış ve tüm testler NEGATİF çıkmıştır.    Kamuoyuna duyurulur

İlgili Haberler;

Somaspor’da 2.Virüs Vakası

Somaspor’da Virüs Şoku!Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN