Somaspor’lu Taraftarları Taşıyan Otobüse Taşlı Saldırı

Somaspor’lu Taraftarları Taşıyan Otobüse Taşlı Saldırı

Sezonun ilk maçı olan Isparta 32 Spor için deplasmana giden Somaspor’lu taraftarlarını taşıyan otobüslere taşlı saldırı düzenlendi. 2 taraftar yaralandı.

Somaspor Basın ve Güvenlikten Sorumlusu Suat Gündoğan, deplasmanda oynanan Isparta 32 Spor-Somaspor maçının ardından Somaspor’lu taraftarları Soma’ya getiren kafile otobüsünün, maç sonrası saldırıya uğradığı belirtti.

Suat Gündoğan ve Isparta’ya giden taraftarlardan sorumlusu Murat Sağınç, konuyla ilgili yaptıkları açıklamada, maç sonrası Isparta şehir merkezinden çıkmak için hareket eden kafile otobüsüne, sayıları belirlenemeyen kişiler tarafından saldırı düzenlendiği ifade ederek, şunları söylediler.

somadaspor

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN