Somaspor’dan Isparta Maçı Öncesi Koronavirüs Açıklaması!

Somaspor’dan Isparta Maçı Öncesi Koronavirüs Açıklaması!

3.Lig 3.Grup lideri Somaspor’dan Isparta Maçı Öncesi Koronavirüs Açıklaması.

TFF ilk yarının son maçında evinde Isparta 32 Spor ile karşılaşacak grup lideri Somaspor’da, teknik heyet, sağlık, idari ve destek kadrolarındaki çalışanlarına korona virüs (Covid-19) testi yapıldı.

Somaspor‘un Çarşamba günü kendi sahasında oynayacağı Isparta 32 Spor maçı öncesi oyuncular ve teknik ekibe yapılan korona virüs test sonuçlarının negatif çıktığı açıklandı.

Siyah-beyazlı camiada konu hakkında yapılan açıklamada:

Somaspor Futbol Takımı oyuncularımız, teknik heyetimiz, sağlık, idari ve destek kadrolarındaki çalışanlarımız için dün sabah (4 Ocak Pazartesi) yapılan Covid 19 PCR testleri sonuçlanmış ve tüm testler NEGATİF çıkmıştır. Denildi.

 

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN