Somaspor’da Yumurtalı Kutlama

Somaspor’da Yumurtalı Kutlama

Somaspor’un malzeme sorumlusu ve ağır abisi Recai Erçetin’e siyah-beyazlı futbolcular, Brezilya usulüne göre yumurta ve unla doğum günü kutlaması yaptı.

Somaspor'da Yumurtalı Kutlama 1 Çarşamba günü İçel İdmanyurdu ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdüren Somaspor‘da antrenman bitiminde futbolcular, daha önceden saha kenarına getirilen un ve yumurtalarla 17. yaşına giren takımın stres topu Recai Erçetin‘e saldırırken, ortaya oldukça neşeli ve renkli görüntüler çıktı.


Bu arada bizde, 17 yaşına giren güzel kardeşimizin doğum gününü kutluyoruz..

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN