Somaspor’da Yıldırım Bld.Spor Hazırlıkları Başladı.

Lider Somaspor, Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 7.haftasında, deplasmanda oynayacağı Yıldırım Belediyespor maçının hazırlıklarına bugün öğleden sonra yaptığı antrenmanla başladı..

HABER:SOMADASPOR.COM

TFF Soma Belediye Spor Tesislerinin Doğal Çim sahasında gerçekleşen antrenman yaklaşık 1 saat 45 dakika sürdü.
Antrenmana uzun süredir sakat olan Mirlan, Coşkun ve Caner dahil olurken, Menderes Korkmaz ve Berkant İstanbul izinli, Yusuf Demir, Üzeyir Ergün ve Atalay Demirtaş sakatlıktan dolayı katılmadı..
Teknik Direktör Mustafa Bahadır, antrenörler Yasin Tuncer ve Şenol Sevindi idaresinde gerçekleşen antrenman takım halinde ısınma koşuları ve streching çalışmaları ile başladı. 5×2, pas çalışması, fartlex, dar alanda oyun ve streching ile sona erdi..
Siyah-beyazlılar, hazırlıklarını yarın öğleden sonra yapacağı çalışma ile sürdürecek..

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN