Somaspor’da Salihli Bld.Spor Hazırlıkları Başladı.

Somaspor’da Salihli Bld.Spor Hazırlıkları Başladı.

Somaspor, Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 5.haftasında, Manisa derbisi niteliği taşıyacak Salihli Belediyespor ile deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarına dün öğleden sonra yaptığı antrenmanla başladı..

HABER:SOMADASPOR.COM

TFF Soma Belediye Spor Tesislerinin Doğal Çim sahasında gerçekleşen antrenman yaklaşık 1.5 saat sürdü.
Antrenmana Mirlan, Coşkun, Caner, Atalay, Berkant sakatlıktan dolayı katılmadı.. Uzun süredir sakat olan Olgay ise takımla çalışmalara başladıTeknik Direktör Mustafa Bahadır, antrenörler Yasin Tuncer ve Şenol Sevindi idaresinde gerçekleşen antrenman takım halinde ısınma koşuları ve streching çalışmaları ile başladı. 5×2, dar alan da taktik oyun (topa sahip olma, oyunda yön değiştirme, çabuk oyun), yarı alanda serbest çift kaleli oyun ve soğuma ile son buldu.

Siyah-beyazlılar, hazırlıklarını bugün sabah ve öğleden sonra olmak üzere iki çalışma ile sürdürecek..

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN