Somaspor’da Kaleci Transferi

Somaspor’da Kaleci Transferi

Yeni sezon hazırlıklarını TFF Soma Belediye Tesislerinde sürdüren Somaspor, Hatay’ın 3.ligdeki temsilcisi Erzin Belediyespor’un kalesini koruyan Ömer Kavurkacı’yı renklerine kattı.

3 sezondur Erzin Belediyespor forması giyen 1992 doğumlu Ömer Kavurkacı, geride kalan sezonda 32 maçta forma giydi ve sergilediği performansla dikkatleri üzerine çekti.

Futbola Nazillispor’da başlayan Ömer;

U-21 liginde 23 maç
Türkiye Kupasında 4 maç
TFF 3.Ligde 52 maç
TFF 2.Ligde 5 maç
Bölgesel Gençlik Geliştirme U-18 Liginde ise 8 maç kaleyi korudu. Gerçekleşen bu transfer her iki tarafa da hayırlı olsun..Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN