Somaspor’da Kale Onlara Emanet

Somaspor’da Kale Onlara Emanet

Somaspor, yeni sezona dört kaleciyle hazırlanıyor.

Somaspor, yeni sezona dört kaleciyle hazırlanıyor. Siyah-beyazlı ekibimiz takımda şampiyonluk gören Tunay Meral, önceki sezon altyapıdan A takıma yükselen Arda Ünal, bu sezon Siirt İl Özel İdarespor’dan transfer edilen Mert Pala ve Saruhanlı Belediyespor’dan Eran  Şenol yeni sezonda Somaspor’un kalesini koruyacak.

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında takımla birlikte çalışmalarını sürdüren Somaspor’un file bekçilerini, önceki senelerde olduğu gibi bu sezonda kaleci antrenörü Gökmen Çalışkan idman yaptırıyor. Önceki gün antrenmanında kalecilerin hırslı ve istekli oluşları teknik heyeti memnun etti.

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN