Somaspor’da İzmirspor Maçının Hasarı Büyük Oldu!

Somaspor’da İzmirspor Maçının Hasarı Büyük Oldu!

Somaspor Teknik Direktörü Mustafa Bahadır, son yedi dakikasına 2-0 önde girdikleri İzmirspor maçında kaybedilen iki puana üzüldüğünü, bunun yanı sıra, Mirlan ve Olgay’dan sonra sakat oyuncular kervanına Coşkun, Yusuf ve Caner’inde katılmasının kendileri açısından büyük kayıp olduğunu söyledi.

HABER:SOMADASPOR.COM

Mustafa Bahadır yaptığı açıklamada, kaybedilen iki puandan daha üzücü olan konunun sakat oyuncuların fazlalığı olduğunu belirterek, şunları söyledi: “Bildiğiniz gibi Mirlan ve Olgay’ın sezon başından beri süre gelen sakatlıkları devam ediyor. İzmirspor maçında Coşkun, Yusuf ve Caner’de sakatlandı. Takım adeta revire döndü. Birde Berkant’ın kırmızı kart görmesi bizi bir hayli sıkıntıya düşürdü’’dedi.

Siyah-beyazlılar, bu hafta sonu Atatürk Stadında ağırlayacakları Yalova Kadıköyspor hazırlıklarına öğleden sonra kendi tesislerinde yapacağı antrenmanla başlayacak..

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN