Somaspor’da İki İmza Daha..

Somaspor’da İki İmza Daha..

Yeni sezonda (BAL) Bölgesel Amatör Lig’de güçlü bir kadro oluşturmak isteyen Somaspor‘da, dış transferdeki girişimler devam ederken, iç transfer’de iki oyuncuyla daha anlaşma sağladı.

Somaspor, iç transfer çalışmaları kapsamında Semavi Özgür, İbrahim Tokay ve Süleyman Öztürk’ün ardından kaleci Tunay Meral’le yeniden anlaşmaya vardı..

HAFTA İÇİNDE İMZALAR ATILIYOR
3 sezondur Bölgesel Amatör Ligde şampiyonluk yaşayan 27 yaşındaki Kırgızistan’lı Milli oyuncu Mirlan Murzaev ile Serik Belediyespor’un şampiyonluğunda büyük pay sahibi 26 yaşındaki Gürcü golcü Toma Tabatadze’yi siyah-beyazlı yapan Somaspor yönetimi, hafta içinde takımlarında üst düzey futbol oynayan 5 oyuncuya daha daha imza attıracak.

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN