Somaspor’da Gidenlerin Sayısı 3’e Çıktı

Somaspor’da Gidenlerin Sayısı 3’e Çıktı

Son bir haftaya kadar yönetim ve hoca netliği kazanmadığı için kadromuzdan ayrılacak isimlerin kendilerine takım bulma arayışları devam ederken, ilk haber Berkant İstanbul’dan gelmişti..

SOMADASPOR

Yönetim ve hoca boşluğundan dolayı belirsizlik kazanan Somaspor’un durumu Berkant İstanbul‘un Aliağa FK’ye imza atmasıyla başladı.

AGAH OKTAY YILMAZArdından takımı yıllar sonra 3.lige çıkarma başarısı gösteren teknik direktör Mustafa Bahadır ve takımın orta sahadaki etkili ismi Agah Oktay Yılmaz‘ın Bergama Belediyespor ile anlaşmaları izledi..


Cevdet Yıldırım

Cevdet Yıldırım
Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

3 YORUM

 1. Avatar
  Erkan Nevin Ergül

  Bu sene bergamasporu izliycez galiba

 2. Avatar
  Hakan Göçer

  Bizim yönetimimize bu kadar yavaş ve kararsız kalırsa herkesde ayrılır ama nebu yönetimin nede bu yeni hocanın ömürlerini göremiyorum… kaptan emegin cok yolun acık olsun..

 3. Avatar
  Kubilay Uğurlu

  Yönetimin maşallahı var.birşey yapılmayacak herhalde.lige katılamazsak şaşırmam