Somaspor’da Dümene Geçecek 3 İsim Belli Oldu

Somaspor’da Dümene Geçecek 3 İsim Belli Oldu

Somaspor’da yeni sezonda kaptanlık pazu bandı takacak isimler belli oldu.

2022-23 sezonunda iyi bir dönem geçirmek isteyen Somaspor’da kaptanlar belli oldu. Teknik Direktör Burhanettin Basatemür, yeni sezonda takımın birinci kaptanı olarak Oğuzhan Yıldırım‘ı görevlendirdi.

Somaspor'da Dümene Geçecek 3 İsim Belli Oldu

Siyah-beyazlı takımda, ikinci kaptan Tunay Meral, üçüncü kaptan ise Mustafa Şengül olacak.

DAR ALAN ÇALIŞMASI YAPILDI

Dar Alan Çalışması Yapıldı

Öte yandan yeni sezon hazırlıklarını tempolu bir şekilde sürdüren siyah-beyazlılar, Çarşamba günü deplasmanda Turgutluspor ile oynayacağı hazırlık maçı öncesinde dar alan çalışması gerçekleştirdi.

Siyah-beyazlı futbolcular, TFF Tesislerinde, Somaspor Teknik Direktör Burhanettin Basatemür yönetiminde yaklaşık 1,5 saat süren antrenmanda futbolcular, dar alan ve pas çalışması gerçekleştirdi.

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN