Somaspor’da Beklenen Transfer Gerçekleşti

Somaspor’da Beklenen Transfer Gerçekleşti

2018-2019 Bölgesel Amatör Lig sezonunda şampiyonluk hedefi doğrultusunda transfer çalışmalarını sürdüren Somaspor’da beklenen transfer gerçekleşti.

3 sezondur Bölgesel Amatör Ligde şampiyonluk yaşayan 27 yaşındaki Kırgızistan’lı Milli oyuncu Mirlan Murzaev ile Serik Belediyespor’un şampiyonluğunda büyük pay sahibi 26 yaşındaki Gürcü golcü Toma Tabatadze’yi siyah-beyazlı yaptı..

SİYAH-BEYAZLILAR, MİRLAN VE TOMA İÇİN İMZA TÖRENİ DÜZENLEDİ.
İmza törenine kulüp yöneticisi İhsan Çetin, Toma Tabatadze, Mirlan Murzaev ve menejerleri katıldı.Yapılan törende gelecek sezon hedeflerinin 3. Lig olduğunu söyleyen yönetici İhsan Çetin yaptığı açıklamada; ”İç transferde anlaştığımız dört oyuncudan sonra dış  transferimizi Toma Tabatadze ve Mirlan Murzaev ile gerçekleştirdik. Mustafa Bahadır hocamızın direktifleri doğrultusunda güçlü bir kadro oluşturmak için çalışmalarımız devam ediyor. Bu yıl Somalı sporseverlerin keyif alacağı göze hoş gelen bir futbol anlayışıyla taraftarımızla da bütünleşerek sezon sonunda şampiyonluğu ulaşmak istiyoruz” dedi.
Golcü oyuncu Toma Tabatadze ve Mirlan Murzaev’in ortak görüşleri ise; Siyah-Beyazlı formayı giymekten mutluluk duyduklarını ifade ederek, ”Somaspor gibi başarıya susamış, hedefi şampiyonluk olan bir takımda forma giyeceğimiz için çok mutluyuz” dediler.Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN