Somaspor’a Tunay Meral’den Üzücü Haber!

Somaspor’a Tunay Meral’den Üzücü Haber!

Somaspor’un başarılı eldiveni Tunay Meralle ilgili “Yuvadan Uçuyor mu?” haberimizin üstünden daha altı gün geçmesine rağmen Tunay Meral gerçekten yuvadan uçtu. 

Şuradaki haberimizde saydığım takımlar arasından Bitexen Adana 1954 FK ile 1 yıllık sözleşme imzalayan Tunay Meral artık formasını Adana FK için terletecek.

Somalı sporseverlerce; hem Somalı hem de takıma çok iyi bir abi olan Tunay’ın gidişi üzüntü ile karşılandı. Soma’da Spor ailesi olarak bizde Tunay’a yeni takımında başarılar diliyoruz…

Foto Adana FK Instagram adresinden alınmıştır.
somadaspor

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN