Somaspor’a İki Bomba Transfer!.

Somaspor’a İki Bomba Transfer!.

Geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör Lig 9.Gruptaki temsilcilerimiz Somaspor, sezonu altıncı sırada 37 puan ile kapatarak 3.lig hevesini yeni sezona bırakmıştı.

Siyah-beyazlı yönetim, yeni sezona daha güçlü ve iddialı girebilmek adına, deyim yerinde ise kolları sıvadı.

İlk olarak Mustafa Bahadır ile teknik direktör sorununu halleden yönetim, iç transferde daha önce kaptan Semavi Özgür, İbrahim Tokay ve Süleyman Öztürk ile anlaşma sağlanmıştı.

Kartal, Gökhan ve Tunay’daki küçük pürüzlerin çözülme aşamasında olduğu, defansın başarılı oyuncusu Ulaş’ın profosyonel takımlardan gelen tekliflerden dolayı kafasının karışık olduğu, kaleci Gökhan’ın ise biraz zaman istediği gelen bilgiler arasında yer aldı..


İKİ KALİTELİ OYUNCU İLE İŞ RESMİYETE KALDI.

Somaspor, Bölgesel Amatör Lig’in en değerli iki yabancı oyuncusuyla prensipte anlaştı. Transferleriyle ilgili önümüzde kısa zaman olduğu ve resmi imza atılmadığı için isimlerinin kamuoyu ile paylaşılmasının doğru olmayacağını beyan eden yönetim, iki başarılı oyuncuyu önümüzdeki hafta Soma’ya getirip kendilerini siyah-beyazlı yapan formaya imza attıracaklarını söylediler. Verilen bilgilere göre iki oyuncunun da çok kaliteli futbolcular olduğu, taraftarımızı adeta her maç ayağa kaldıracak kalitede oyuncular olduklarını yönündeydi.

YENİ TESİSLERE KAT ÇIKILIYOR

Yeni sezonda TFF Soma Belediyesi Spor Tesislerinde kalınacağından, tesislerin üst katına ilave kat çıkma çalışmaları başladı. İlave kata futbolcuların kalabilecekleri modern odalar yapılacak..



Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

2 YORUM

  1. Avatar

    Çok mu lazımdı bu Mustafa Bahadır pişir pişir önüne getir hesabı.2010 da yaptıklarını gördük yazık yazık

  2. Avatar

    kütahyaspordan gökhan emreciksin

YORUM YAZIN