Somaspor’a Bir Takviyede 1.Ligden

Somaspor’a Bir Takviyede 1.Ligden

Son olarak geçtiğimiz sezon TFF Süper Ligi takımlarından Medipol Başakşehir Futbol Kulübü formasını giyen Abdülkadir Çelik‘i kadrosuna katan Somaspor, bir takviyede kaleye yaptı.

.

Somaspor, Göztepe altyapısında yetişen ve 2019-20 sezonunda TFF 1 ekiplerinden İstanbulspor forması giyen 8 Temmuz 2001 Konak / İzmir doğumlu Yusuf Aklan‘ı siyah-beyaz yaptı.

Geçtiğimiz sezon İstanbulspor ile PTT 1. ligde yer alan Yusuf Aklan, yeni sezonda Tunay Meral‘le birlikte kalede forma savaşı verecek.Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN