Somaspor’a Alt Yapıdan 5 veya 6 Oyuncu Dahil Edilecek..

Somaspor’a Alt Yapıdan 5 veya 6 Oyuncu Dahil Edilecek..

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de şampiyonluğa oynayacak takım yaratan Somaspor’un yeni sezon hazırlıkları kapsamında yapacağı kamp programı belli olmuştu.

ALT YAPIDAKİ OYUNCULARDA HEYECAN BAŞLADI

Teknik direktör Mustafa Bahadır, 23 gün sürecek Soma etabından sonra 23 Ağustos’da Afyon’da gerçekleşecek kampa, alt yapıdan da yetenekli oyuncuları da götürmeyi planlıyor.

Mustafa Bahadır, Soma’da 30 Temmuz’da başlayacak olan ve yaklaşık 23 gün sürecek ilk etap çalışmaları için alt yapı teknik adamlarından a-takım seviyesine yakın oyuncular hakkında rapor istedi. Mustafa Bahadır’ın 5 veya 6 alt yapı oyuncusunu A-takıma kazandırmak istediği öğrenildi.

Kampa götürülecek isimler teknik adamın gözlemlerinden sonra belli olacak..

somadaspor.com

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN