Somaspor Voleybol Takımı Şampiyon Oldu

Somaspor Voleybol Takımı Şampiyon Oldu

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından düzenlenen “Amatör Spor Haftası” etkinlikleri, kapsamında Voleybol maçları sona erdi.

9 Ekim Pazartesi günü Amatör Spor Haftası Kulüpler Arası Voleybol Turnuvası Vali Muzaffer Ecemiş Spor Salonunda yapıldı. Somaspor, Soma İlçe Gençlik ve Ilgaz Spor takımlarının katıldığı turnuvada rakiplerine üstünlük sağlayan Somaspor Voleybol takımı şampiyon oldu. Şampiyonada ikinci Soma İlçe Gençlik Voleybol, üçüncüde Ilgaz Spor Voleybol takımı oldu.

En değerli oyuncu Elif Kahramanlık

Soma İlçe Gençlik Voleybol takımın gururlarından biri olan Elif Kahramanlık, Turnuvanın en değerli oyuncusu seçildi. Dereceye giren takımlara ve Elif Kahramanlık’a en değerli oyuncu madalyasını İlçe Gençlik Spor Müdürü Dilek Mert verdi.

somadaspor

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN