Somaspor ve Zaferspor’lu Futbolcular, Kahvaltıda Buluştu

Somaspor ve Zaferspor’lu Futbolcular, Kahvaltıda Buluştu

Somaspor’lu futbolcular ile Zafer Spor Kadın Futbol Takımı oyuncuları kahvaltıda buluştu.

3.Lig’de Soma’mızı başarıyla temsil eden Soma Spor ile Zafer Sporlu Bayan futbolcular kahvaltıda buluşarak birbirlerine destek ve moral verdiler.

Her iki takımında hedefinin bir üst lig olduğu bu sezon oyuncular kahvaltıda sohbet edip birbirlerine moral verdi.
Birbirinden zorlu maçlar öncesi dayanışmanın ve desteğin önemini vurgulayan her iki takımın sporcuları , “Futbol izleyenler için eğlenceli bir olgu olabilir ama bizler için yorucu, stresli ve meşakkatli bir uğraşı her hafta kazanmak için çalışıyoruz ve bunun stresini yaşıyoruz bu tip organizasyonlar biz mutlu ediyor. Şehrimizin desteğinden de son derece memnunuz bizler bu takımları mutlaka hedeflerine ulaştıracağız “ dediler.


Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN