Somaspor Taekwondo, Kütahya’dan 4 Madalya İle Döndü

Somaspor Taekwondo, Kütahya’dan 4 Madalya İle Döndü

Somaspor Taekwondo takımı, dört sporcuyla katıldığı Anadolu Yıldızlar Ligi Taekwondo Ege Gurubu müsabakalarında, Kütahya’dan 4 madalya ile döndü.

SOMADASPOR

Kütahya’da düzenlenen ve 10 ilin sporcularının katılımıyla gerçekleşen Anadolu Yıldızlar Ligi Taekwondo Ege Gurubu müsabakalarında Somaspor kulübü sporcularından Adem Kaya ve Esma Koyuncu 1. Bilal Örs ve Beyza Yalçın 3.oldu.

Kütahya’dan madalya ile dönen sporcularımız Nisan ayında Eskişehir’de yapılacak olan yarı final müsabakalarına katılım hakkı elde etti.

Taekwonda Antrenörü Serdal Gündoğan “Karşılaşmalara büyük fedakarlıklar göstererek çok iyi hazırlandık ve emeğimizin karşılığını da derece yaparak aldık. 4 Sporcuyla gittiğimiz Kütahya’dan 4 madalya ile döndük. İnşallah Eskişehir’de yapılacak yarı final karşılaşmalarında da aynı başarıyı gösterip derece yaparak ilimizi ve ilçemizi en güzel şekilde temsil etmek istiyoruz” dedi.
Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN