Somaspor Şehitlerini Unutmadı!

Somaspor Şehitlerini Unutmadı!

Somaspor yönetimi, teknik ekip ve futbolcular, Akşehirspor maçı öncesinde 301 Maden Şehidimizi unutmadı..

SOMADASPOR

Siyah-beyazlılar, Soma’da beş yıl önce meydana gelen ve 301 maden işçimizi ölümüne yol açan maden faciasında hayatını kaybedenlerin ruhlarına Fatiha okudular..

MADEN ŞEHİTLİĞİ SOMASPORKafilenin, çok üzgün olması ve gözlerinin dolması dikkat çekti. Özellikle Maden Şehitliğine yeni gelen futbolcu ve teknik ekip, Şehitliğin en sonunda yer alan ”çocuklarının madenden çıkmasını bekleyen anne ve çocuklar” anıtı karşısında duygu dolu anlar yaşadılar.. Bizlerde bu vesileyle Şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet, hayatını kaybeden madencilerimizin yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyoruz.


Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN