Somaspor Şampiyon Transfer Etti..

Somaspor  Şampiyon Transfer Etti..

Somaspor, geçen sezon Bölgesel Amatör Lig 2.grupta şampiyon olan Adıyaman 1954 Spor’un başarılı kalecisi Onur Nazmi Terziören’i transfer etti.

İmza töreninde konuşan Onur Nazmi Terziören, geçen sezon Adıyaman 1954 Spor’da şampiyonluk yaşadığını belirterek,“Adıyaman 1954 Spor’u 3.lige yükselmesinde önemli rol oynadık. Aynı başarıyı profosyonelliğe susamış Somaspor içinde yaşamak istiyorum. İnanıyorum ki; Somaspor taraftarları her yıl çok istedikleri ama bir türlü başarılamayan bu özlemi inşallah takım arkadaşlarımızla beraber başaracağımıza inanıyor, bunun için elimden gelen her şeyi yapacağım” dedi.

Somaspor’da yeni sezonda siyah-beyazlı formayı giyecek iç ve dış transferde netlik kazan oyuncular şunlar:İÇ TRANSFERLER
Semavi Özgür
Süleyman Öztürk
İbrahim Tokay
Tunay Meral
Onur Ulaş

DIŞ TRANSFER
Mirlan Murzaev (Serik Belediyespor)
Toma Tabatadze (Serik Belediyespor)
Atalay Demirtaş (Kütahyaspor)
Oğulcan Aktaş (Kelkit Belediye Hürriyet Spor)
Onur Nazmi Terzioğlu (Adıyaman 1954)

Gerçekleşen ve gerçekleşecek olan transferlerin takımımıza başarı getirmesini diliyoruz..Siyah-beyaz devam..

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN