Somaspor Sahaya İniyor

Somaspor Sahaya İniyor

2019-2020 TFF 3.Lig 3.Grupta mücadele edecek Somaspor, yeni sezon için bugün sahaya iniyor..

SOMADASPOR

Geçen sezon Bölgesel Amatör Lig’den 3.lige çıkma başarısı gösteren siyah-beyazlılar, TFF Soma Belediye Tesislerindeki ilk antrenmanını saat 18:30’da Burhanettin Basetemur nezaretinde gerçekleştirecek..

Cuma gününe kadar sürecek kısa ön hazırlık çalışmalarına henüz transferleri netlik kazanmayan gurbetçi oyuncular ve alt yapıdan gelen sporcular katılacak.

ÜZEYİR VE ULAŞ İMZALADI
Geçen sezon şampiyon kadro içerisinde yer alan defans oyuncularımız Üzeyir Ergün ve Onur Ulaş ile anlaşma sağlanırken, diğer oyuncularımız ile görüşmeler sürüyor..

YETERLİ DESTEK OLUNMADI
Takımımızın transferlerde geç kalmasının en önemli sebeplerinden bir tanesi Soma’da söz sahibi olan büyük firmaların takıma yeterli desteği sağlamadığı aldığımız duyumlar içerisinde..Etiketler

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

2 YORUM

  1. Avatar
    Kasif Biyikli

    Emre sadic giy donunu sortunu bir tanede bana sort ayarla sahaya iniyoz

  2. Avatar

    Takım korundu mu yoksa altyapı ile mi sezona başlıyoruz

YORUM YAZIN