Somaspor-Pazarspor Maçının Hakemleri Belli Oldu.

Somaspor-Pazarspor Maçının Hakemleri Belli Oldu.

3.Lig 3.Grup’ta 25 puanla ikinci sırada yer alan Somaspor ile, 16 puanla dokuzuncu sırada yer alan Pazarspor arasında oynanacak maçı yönetecek hakemler belli oldu.

17 Kasım Pazar günü saat 13:30’da Soma Atatürk Stadında oynanacak karşılaşmayı İstanbul Bölgesi Klasman hakemi Sercan Yılmaz yönetecek. Yılmaz’ın yardımcılıklarını ise yine İstanbul Bölgesi hakemleri Önder Çalış ve Deniz Demirel yapacak. Maçın 4.hakemliğini ise Barış Esa üstlenecek..

Yardımcı hakemlerin tümü ilk defa maçımızda görev alırken, orta hakem Sercan Yılmaz, Bölgesel Amatör Ligde 7 Şubat 2016 senesinde evimizde oynadığımız ve 2-2 berabere kaldığımız Torbalıspor maçında 4.hakem olarak görev aldı. (Yukarıdaki görselde Somaspor-Torbalıspor maçındaki estantene de ön tarafta yer alan mavi eşofmanlı)


Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN