Somaspor, Kupa ve Lig Öncesi 2 Maç Daha Oynayacak..

Somaspor, Kupa ve Lig Öncesi 2 Maç Daha Oynayacak..

Somaspor, 29 Ağustos’ta oynanacak Türkiye Kupası 1. eleme turu maçına 11 gün, 3.Liglerin başlamasına ise 13 gün kala iki hazırlık maçı daha oynayacak..

SOMADASPOR

Siyah-beyazlılar, 5.hazırlık maçını 3.lig 1.Grupta mücadele edecek ilimiz takımı Manisaspor ile 18 Ağustos Pazar günü Soma Atatürk Stadında saat 17:30’da gerçekleştirecek.

Son hazırlık maçını ise; 22 Ağustos Perşembe günü Soma Linyit Stadında 3.Lig ve ya Bölgesel Amatör Lig takımıyla oynayıp kupa ve lig maçlarını bekleyecek..

Somaspor daha önce oynadığı 4 karşılaşmada Karşıyakayı 3-2, Uşakspor 2-0, Balıkesirspor‘u 3-2 mağlup edip,   Turgutluspor‘a 1-0 mağlup oldu.


Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN