Somaspor, İki Oyuncu İle Yollarını Ayırdı.

Somaspor, İki Oyuncu İle Yollarını Ayırdı.

Somaspor bu hafta sonu Burhaniye Belediyespor ile oynayacağı 8.hafta karşılaşması öncesinde, iki futbolcu ile yollarını ayırdı.

HABER:SOMADASPOR.COM

Somaspor Kulübün Sosyal Medya adresinde teşekkür mesajı ile paylaşılan açıklamada, 1.5 yıldır forma giyen ve takım kaptanlığı da yapan Semavi Özgür ve sezon başı takıma katılan ancak sakatlıktan bir türlü kurtulamayan Olgay Coşkun ile karşılıklı anlaşarak yolların ayrıldığı duyuruldu.

Açıklamada ayrıca; ”Takımımızın formasını başarıyla terleten ve kaptanlık görevini yapan Semavi Özgür ve Olgay Coşkun’a kulübümüze vermiş oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki futbol yaşantılarında başarılar dileriz” denildi.
Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN