Somaspor İçin, Devre Arası İlaç Gibi Geldi!

Somaspor İçin, Devre Arası İlaç Gibi Geldi!

Sakatlardan yana bir hayli dertli olan Somaspor için, devre arası ilaç gibi geldi.

Siyah-beyazlı ekibimizde sakat olan ve sezonu kapatan İlkay Gül ve Kenan Fakılı hariç, Safa Ali Memnun, Yavuzhan Keleşoğlu ve Yusuf Türk için bu kalan 15 günlük süreç onların toparlanmasını sağlayacak.

Sakatların iyileşmesi adına Somaspor için, devre arası ilaç gibi geldi!

Safa, Yavuzhan ve Yusuf Türk’ün dönüşleriyle birlikte teknik direktör Burhanettin Basatemür‘un eli de güçlenecek.
Yavuzhan, dünkü Karşıyaka ile oynanan hazırlık maçında 45 dakika oynadı. Tedavileri biten Yusuf ve Safa ise Pazartesi takımla beraber çalışmalara dahil olacak. Bu üç oyuncunun da 15 Ocak’ta başlayacak ikinci devre maçlarına hazır hale gelecekleri belirtildi.

2.Etap Yarın Başlıyor

Öte yandan dün Karşıyaka ile oynanan hazırlık maçından sonra bir günlük izin yapan oyuncular, Pazartesi günü tesislerde toplanıp ikinci etap çalışmalarını sürdürecek.

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN