Somaspor İç Transferde 3 Oyuncu İle Anlaştı..

Somaspor İç Transferde 3 Oyuncu İle Anlaştı..

Geçen sezona göre bu sezon transfer çalışmalarına erken başlayan Somaspor, iç transferde üç oyuncusu ile anlaşma sağladı.

Siyah-beyazlı camia, geçen sezon faydalı olduğuna inandığı takım kaptanı Semavi Özgür, sağ kanat oyuncusu İbrahim Tokay ve ön libero Süleyman Öztürk ile yeni sezonda devam kararı aldı..
Kaleci Gökhan ve Kartal ile görüşmeler sürüyor..

İKİ KALİTELİ YABANCI OYUNCU

İki kaliteli yabancı oyuncu ile görüşmelerini sürdüren Somaspor yönetimi, transfer netleşmeden isimlerini kamuoyuna açıklamak istemiyor..


Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN