Somaspor, Güçlü Rakibine Boyun Eğdi!

Somaspor, Güçlü Rakibine Boyun Eğdi!

MANİSA U-16 ligi A-grubunda zirve mücadelesi veren Somaspor U-16 takımı Manisa deplasmanında Yunus Emre Belediyespor’un konuğu oldu.

Ertuğrul Dilek Stadında oynan ve Muhammed Solhan-Özgür Ceylan-Yılmaz Gökçen hakem üçlüsünün görev aldığı karşılaşma ev sahibi Yunus Emre Belediyespor’un 4-2 üstünlüğü ile bitti.

Somaspor U-16 takımı, yeni kurulan yaş gurubu olarak geçen sene Türkiye şampiyonasında bir gurup geçen rakibi karşısında ilk yarıda yediği gollerle 4-0 geriye düşmesine rağmen, ikinci yarıdaki mücadeleleri ve attıkları 2 gol maçı çevirmeye yetmedi.

HAKEMLER:Muhammed Solhan-Özgür Ceylan-Yılmaz Gökçen
STAD:Manisa / Ertuğrul Dilek
YUNUS EMRE:Ahmethan-Emirhan-Mehmet-Melih-Levent-Ömer-Efekan-Alihan-İbrahim-Batuhan-Emrecan
YEDEKLER:Efe,Emre,Muhammed,Sezer,Tuğra,Mehmet,Metin
TEKNİK SORUMLU:FerdiÖztürk

SOMASPOR:Mert-M.Şahan-Emrullah-Emre-Burak-Görkem-dersim-Meriç-Gürkan-Ahmet
YEDEKLER:Emircan,Kemal,Fahri,Furkan,Uğur,Can,Melih
TEKNİK SORUMLU:Kadir Bilir-İsmail Şarlayan
GOLLER:dk.23 ve 25 Emrecan Bulut,dk.27 Batuhan Gül, dk.43 Ö.Furkan Aydemir (Y.Emre),dk.47 Gürkan Kuzucu, dk.52 A.Burak Özen (Somaspor)


Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN