Somaspor-Erokspor Maçını Malatya Bölgesi Hakemi Yönetecek

Somaspor-Erokspor Maçını Malatya Bölgesi Hakemi Yönetecek

3.Lig 3.Grup 18.hafta karşılaşmalarını yönetecek hakemler belli oldu.

28 Ocak Perşembe günü start alacak ikinci yarının ilk karşılaşmalarında Somaspor-Erokspor Maçını Malatya Bölgesi Hakemi yönetecek.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu tarafından yapılan açıklamaya göre 18. haftada Soma Atatürk Stadı’nda oynanacak Somaspor-Esenler Erokspor maçını Malatya Bölgesi Klasman Hakemi Furkan Bakan yönetecek.

Bakan’ın yardımcılıklarını Eren Özçelik (Adıyaman) ve Şükrü Çavcı (Ş.Urfa) yapacak. Karşılaşmanın 4. hakemi ise Mehmet İhsan Derme (Malatya) olacak.

Zorlu karşılaşmada görev yapacak hakemler ilk defa Somaspor’un maçında yer alacak.


Oğuz Akyüz HakemOğuz Akyüz ve H.Gökberk Aslan’a Zorlu Maç

Soma’lı B-Klasman yardımcı hakemimiz olan Oğuz Akyüz ve Manisa Bölge Klasman hakemimiz Hüseyin Gökberk Arslan, Misli.com 2.Lig 20.hafta maçında oynanacak olan Sakaryaspor ile Karatay Termal 1922 Konyaspor karşılaşmasında yardımcı hakem olarak görev yapacaklar.

Zorlu müsabakada Ayberk Demirbaş, Kürşathan Akın ile birlikte 2.yardıcı hakem olarak Oğuz Akyüz ve 4.hakem olarak sahada yer alacak Hüseyin Gökberk Arslan hocalarımıza başarılar dileriz.

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN