Somaspor Denizlide de Kayıp!

Somaspor Denizlide de Kayıp!

Rakip Denizlispor geçen hafta Iğdır deplasmanında aldığı 3 puanın morali ile çıktığı maçta, topa hakim oldu ve rakibi Somaspor’u 2-1 mağlup ederek kümede kalma umutlarını diğer haftalara taşımış oldu. Somasporumuz açısından ise korkulu rüyalar görmemek için çıkılan Denizli deplasmanında maalesef korkumuzu yaşadık.

Geçen yıl ligin 30.haftasında 44 puanla 6.sırada bulunan Somaspor bu yıl 30.hafta itibarıyla 37 puanda kaldı, son 7 maçta 5 mağlubiyet 2 beraberlik ile 3 puan yüzü göremediği gibi ligin sonuna doğru korkulu rüya yaşamaya başladı. Yaşıyor diyorum çünkü son iki maçtır Menemen ve Denizli maçlarında rakip kaleye gitmeye bile zorlanıyor.

Velhasıl Kelam, cezalı ve sakat oyuncuların çokluğu beraberinde alınan mağlubiyetler bizi alt sıralara doğru sürüklüyerek karamsarlığa itti. Hayırlısı…

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

1 YORUM

  1. Avatar

    hoca oyunu okuyamıyor santroforsuz oynuyor takım bu takım hiç bi takımı yenemez artık

YORUM YAZIN