Soma’lı Oğuz Akyüz’e Zorlu Görev

Soma’lı Oğuz Akyüz’e Zorlu Görev

Soma’lı B-Klasman yardımcı hakemimiz Oğuz Akyüz’e zorlu görev.

Oğuz Akyüz, 2.Lig Beyaz Grup 3.hafta maçında Beyoğlu Yeni Çarşı ile Altınorduspor arasında oynanacak karşılaşmada kıdemli yardımcı hakem olarak bayrak sallayacak.

10 Eylül Pazar günü Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı’nda oynanacak Beyoğlu Yeni Çarşı ile Altınorduspor maçı saat 16:30’da başlayacak. Zorluk derecesi yüksek maçta orta hakem Berkan Çetin’in 1.yardımcısı hakemi olarak sahaya çıkacak Oğuz Akyüz hocamıza ve triosuna başarılar dileriz.

tarafından eklendi

Etiketler

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN