Soma’da Santranç Turnuvası Düzenlendi

Soma’da Santranç Turnuvası Düzenlendi

Çeşitli aktivitelere ev sahipliği yapan Soma’mız, 130 sporcunun katılımıyla satranç turnuvasını da başarıyla gerçekleştirdi.

Türkiye Satranç Federasyonu Manisa İl Temsilciliği programında yer alan 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma etkinlikleri kapsamında, Soma Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından  5 – 6 Mart tarihlerinde Öğretmenevinde minikler, küçükler, yıldızlar ve büyük yaş kategorilerinde 130 sporcunun katılımıyla SATRANÇ TURNUVASI düzenlendi.

Her yaştan sporcunun katılımıyla 2 gün süren  turnuvada ilk 5’te dereceye giren sporculara madalya verildi.

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN