Soma’da Dart Ligi Heyecanı Yaşandı

Soma’da Dart Ligi Heyecanı Yaşandı

Türkiye Bocce Bowling Dart Federasyonu 2021-2022 Sezonu Manisa Dart Ligi 3. Etabı, Soma Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü koordinesinde  55 sporcunun katılımıyla 5 Mart Cumartesi günü yapıldı.

Soma Gençlik Merkezinde, Yıldızlar, Gençler ve Büyükler kategorilerinde yapılan müsabakalara  ilgi büyüktü. Soma Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Dilek Mert, 26 Martta Soma’da yapılacak olan Manisa Dart Ligi 4. Etap müsabakalarına tüm sporseverleri davet etti.Somada Dart Ligi Heyecanı Yaşandı

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN