Soma’da 23 Nisan Öncesinde Spor Rüzgarı

Soma’da 23 Nisan Öncesinde Spor Rüzgarı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusu öncesinde, ilçemizde spor dolu bir etkinlik düzenlendi. Minik Sporcular Kır Koşusunda ter döktü

200 minik sporcunun katılımıyla kır koşusu gerçekleştirildi. Minik sporcular, Küçük Kız-Erkek ve Yıldız Kız-Erkek kategorilerinde yarışarak ter döktü.

Dereceye giren öğrencilere ödülleri, düzenlenen ödül töreniyle takdim edildi. Soma Kaymakamı Fatih Akkaya ve Belediye Başkanı Sercan Okur‘ da törene katılarak sporcuları tebrik ettiler.

Okur: ”Sporun ve sporcunun her zaman yanındayız”

Belediye Başkanı Sercan Okur, sporcuların gösterdiği performansı övgüyle karşılayarak, “Bugün burada gördüğümüz genç sporcularımızın heyecanı ve azmi geleceğe olan inancımızı pekiştiriyor. Sporun ve sporcunun her zaman yanındayız. Dereceye giren tüm sporcularımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” şeklinde konuştu. Ödül töreni, sporcuların sevinci ve başarılarının paylaşıldığı keyifli bir atmosferde sona erdi.

KAYNAK:Soma Belediye

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN