Soma Zaferspor’dan Milli Takıma..

Soma Zaferspor’dan Milli Takıma..

Geçtiğimiz hafta 2005 doğumlu milli takım seçmeleri için İzmir’e davet edilen İdris Ersoy, burada göstermiş olduğu performans ile 24 Ekim de İstanbul’da Milli takım tesislerinde düzenlenecek kampa davet edildi. (siyah formalı)

HABER:SOMADASPOR.COM

Ege bölgesi karmasına seçilen İdris Ersoy hem Soma’mızın hem Manisa ilinin gururu olmayı başardı.Antrenör Oktay Çabuk;  ”İdris Ersoy’un göstermiş olduğu bu başarı hem Soma mız için hem kulübümüz için çok büyük bir gurur kaynağıdır. Soma Zafer Spor olarak üst seviyelere oyuncu yetiştiriyor olmak son derece önemlidir. Soma Zafer Sporun Türk Futboluna armağanı İdris Ersoy’dur.”dedi.

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN