Soma Yaz Okulu Kursları Açılıyor

Soma Yaz Okulu Kursları Açılıyor

Soma Yaz Okulları 3 Temmuz Pazartesi günü başlıyor.

Soma Kaymakamlığı Başkanlığında Soma Belediyesi, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü, İlçe Müftülüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen Yaz okulları 3 Temmuz Pazartesi günü başlıyor.

14 farklı branşta eğitim verilecek olan Yaz Okullarına başvuru http://meb.ai/UGtmHOw linkinden yapılabileceği gibi Soma Gençlik Merkezi ve Soma Belediyesine de yapılabilecektir. Tüm kurslarımız ücretsiz olup son başvuru tarihi 16 Haziran’dır

Etiketler

Cevdet Yıldırım

Hobi olarak başladığımız ancak yaptığımız paylaşımlarla büyük ilgi gördüğümüz somadaspor.com’da maçlara gitmekten, çala kalem haberlerinizi yapmaktan büyük keyif alıyoruz. 38 yıllık futbola adanmış tecrübelerimizle topluma ufak bir katkımız olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Sizlerden ricamız; biz gazeteci değiliz. Bilgi-birikimlerimizi çala kalem ifade etmeye çalışıyoruz. Somaspor,Samsun Irmaksanayispor, Elbistanspor, Tavşanlı Linyitspor, Soma Linyitspor, Soma Masterler; Futbola adanmış 38 yıl ile, çala kalem yazılmış yazılar vs vs.. Selam ve Dua ile..

YORUM YAZIN